KARTKA ŚWIĄTECZNA DLA SENIORA

Grudzień to czas przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Czas, gdy chcemy robić coś dobrego dla innych. Nasi wolontariusze również poczuli magię świąt i postanowili przygotować kartki świąteczne z życzeniami dla członków Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem Koło Terenowe w Wolsztynie.  Dzielnie pracowali podczas długich przerw i zajęć bibliotecznych. Powstały kolorowe kartki świąteczne, do których wklejone zostały życzenia ułożone przez wolontariuszy.

W dniu 14.12.2017 r. pani Anna Białek – opiekun Szkolnego Koła Wolontariuszy  – przekazała członkom PTWK świąteczne kartki z życzeniami. Po raz kolejny z wielką radością został przyjęty prezent od naszych wolontariuszy. Członkowie PTWK przekazali także moc świątecznych życzeń dla każdego ucznia naszej szkoły oraz życzyli wszystkim bogatego Gwiazdora.

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności