„Kartka z dobrym słowem” – podsumowanie akcji SKW

Na początku lutego 2024 r. Szkole Koło Wolontariatu ogłosiło akcję pod hasłem „Kartka z dobrym słowem”. Celem akcji było zachęcenie uczniów naszej szkoły do wykonania dla kolegi, koleżanki, nauczyciela lub pracownika szkoły kartki z okazji Walentynek na znak sympatii, życzliwości, wyrażenia wdzięczności itp.

Pani Katarzyna Pospiech wspólnie z wolontariuszami wykonała ogłoszenie o akcji oraz kolorowe pudełko, do którego można było wrzucać pełne dobroci kartki. Wiele miłych kartek powstało na zajęciach świetlicowych.

W dniu 9 lutego br. po dyskotece z okazji Walentynek wolontariusze razem z paniami Kasią Pospiech oraz Agnieszką Bączyk rozdali uczniom i pracownikom kartki od osób, które w ten sposób chciały przekazać swojej „sympatii” dobre słowo. Na twarzach obdarowanych osób pojawiały się uśmiech, zaskoczenie, ale również wzruszenie.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji. Pamiętajcie, że słowa mają moc, a te dobre zawsze do nas wracają!

Organizatorki akcji SKW: panie Katarzyna Pospiech i Magdalena Biniak

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności