KONKURS PLASTYCZNY „Las wokół nas”

W listopadzie 2017r. Nadleśnictwo Wolsztyn ogłosiło konkurs plastyczny „Las wokół nas” pod hasłem: „Las prosi Cię o…”. Do konkursu zakwalifikowano 140  prac z 10 szkół, które znajdują się  w zasięgu terytorialnym Nadleśnictwa Wolsztyn. W dniu 7.12.2017 r. w siedzibie Nadleśnictwa Wolsztyn zebrała się Komisja Konkursowa w skład  której wchodzili pracownicy nadleśnictwa oraz  Pani Agnieszka Kędziora – Dyrektor Gminnego Domu Kultury w Siedlcu i Pan Jarosław Świrszcz – Dyrektor Wolsztyńskiego Domu Kultury.

Prace miały wyrównany poziom i w wyniku ustaleń komisji postanawiano przyznać wyłącznie równorzędne wyróżnienia. W gronie laureatów znaleźli się również uczniowie Naszej Szkoły:

 – Michalina Miś,
 – Fabian Oleś,
 – Maria Wojciechowska.

Gratulujemy!

opracowała mgr Joanna Weiss

 

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności