Konkurs plastyczny „Mikołajkowa pocztówka”

Uczniowie Szkoły Podstawowej Specjalnej Nr 4 w Wolsztynie wzięli udział w konkursie plastycznym „Mikołajkowa pocztówka”. Celem konkursu było rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej uczniów, przybliżanie i zainteresowanie dzieci tradycją związaną z Bożym Narodzeniem, prezentacja talentów plastycznych artystów. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 6 grudnia 2023 r. Jury oceniało piękne pocztówki 41 uczniów w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III i klasy IV- VIII.

Oto nagrodzeni:

  • pierwsza kategoria wiekowa:

I miejsce- Karol Piskorski,

II miejsce- Katarzyna Chruszcz,

III miejsce- Julia Wawrzyniak,

  • druga kategoria wiekowa:

I miejsce- Julia Chruszcz, Filip Laskowski,

II miejsce- Marta Frankowska, Mateusz Dariusz Fornalski,

III miejsce- Milena Wita, Piotr Kulus.

Opracowanie: mgr Agnieszka Lehmann

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności