„Mikołajkowa pocztówka” – rozstrzygnięcie konkursu

Uczniowie szkoły podstawowej na wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym „Mikołajkowa pocztówka”.  Główne cele konkursu to: rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej uczniów, przybliżanie i zainteresowanie  tradycjami związanymi z Bożym Narodzeniem, prezentacja talentów plastycznych. Konkurs miał charakter zdalny. Drogą elektroniczną nadesłano 26 przepięknych pocztówek wykonanych rozmaitymi technikami.

Komisja konkursowa w składzie: p. Ania Białek i p. Agnieszka Lehmann po przejrzeniu prac konkursowych, wyłoniły zwycięzców w dwóch kategoriach. Oto wyniki:

Kategoria 1 – uczniowie z klas I-III:

I. miejsce: Alicja Floryszczak

II. miejsce: Julia Wawrzyniak

III. miejsce: Tomasz Kawalka

Kategoria 2 – uczniowie z klas IV-VIII

I. miejsce: Hanna Radny

II. miejsce: Kamil Bąkowski

III. miejsce: Mateusz Kawala

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, dyplomy otrzymacie w formie elektronicznej na Wasze e-maile.

Podziękowania przekazujemy także rodzicom, którzy pomagają i wspierają naszych uczniów podczas trudnych czasów pandemii i realizacji dodatkowych zadań.

Zapraszamy wszystkich do galerii prac. Koniecznie trzeba kliknąć w poniższy link, który przekieruje do prezentacji (uwaga, aby zobaczyć kolejny slajd w prezentacji należy kliknąć na strzałkę)

https://www.canva.com/design/DAEPXhmfWzo/ZnuIoB9zr-IoAWZZGoupNg/view?utm_content=DAEPXhmfWzo&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=sharebutton

Oprac.: mgr A. Białek, mgr A. M. Lehmann

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności