Nasza szkoła: uczy, bawi, wychowuje…

Uczniowie kl. 5b, 5a i 6, w ramach zdalnych lekcji języka polskiego, utrwalali informacje dotyczące reklamy. Przypomnieli sobie, czym jest reklama i w jaki sposób oddziałuje na odbiorcę. Uczniowie świetnie poradzili sobie z analizą treści reklamy „Poradnika komputerowego”, wyszukiwali różne rodzaje reklam w prasie i Internecie. Jednym z zadań uczniów było stworzenie dowolną techniką reklamy naszej szkoły. Spójrzcie, jak Wasi koledzy przedstawili naszą szkołę. Miło jest wiedzieć, że docenianie pracę nauczycieli, dyrekcji i innych pracowników szkoły, ale również, że w naszej szkole czujecie się dobrze i macie fajnych kolegów! Dziękuję Wam za te reklamy, bo wyrażają one Wasze myśli o naszej szkole.

Zachęcam do obejrzenia prac uczniów!

Oprac.: M. Biniak

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności