Nowy wizerunek „Szkolnej Papugi”

Tradycją w naszej szkole jest, że autor wizerunku Szkolnej Papugi zamieszczonej na okładce naszego czasopisma jest uczniem naszej szkoły, a jeśli kończy edukację w naszej placówce to czas by ogłosić konkurs. Tak też się stało w tym roku szkolnym, bo Samanta Foterek nie jest już uczennicą naszej szkoły.

We wrześniu Redakcja gazetki ogłosiła konkurs na „Nowy wizerunek Szkolnej Papugi”. Wpłynęło bardzo wiele ciekawych i kolorowych portretów papug, wykonanych w różnych, ciekawych technikach.
Komisja konkursowa, w składzie panie: Anna Białek – opiekun gazetki, Marta Stebelska i Katarzyna Pospiech – przedstawicielki Rady Pedagogicznej oraz Dawid Wittchen – przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego, jednogłośnie wybrali zwycięską pracę, której autorem jest Hubert Bajon, z klasy II agu.

Serdecznie gratulujemy!!!

Oprac.: Dawid Wittchen
pod kierunkiem p. A. Białek

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności