PLEBISCYT WSPANIAŁYCH

 

Po raz kolejny w naszej szkole zorganizowano „Plebiscyt Wspaniałych”, który podsumowuje pracę uczniów. Tytuł Wspaniałego przysługuje tym, którzy systematycznie uczęszczają na zajęcia lekcyjne, osiągają wysokie wyniki w nauce, biorą udział w różnorodnych konkursach, festiwalach, zawodach sportowych – szkolnych i pozaszkolnych, są aktywni społecznie, biorą udział w akcjach charytatywnych, imprezach i uroczystościach szkolnych, dbają o zdrowie swoje i innych  oraz prezentują wysoką kulturę osobistą, a ich zachowanie nie budzi zastrzeżeń.

Przeanalizowanie Kart zgłoszenia przez komisję plebiscytową to, jak zawsze bardzo trudne zadanie. Zwłaszcza, że zgłoszeń w tym roku było bardzo dużo. Niewątpliwie wszyscy kandydaci zasłużyli sobie na tytuł „Wspaniałego”. Jednak zdaniem komisji osobą, która została „Wspaniałą wśród wspaniałych” jest Angelika Napierała z klasy 1 c pdp.

Angelika systematycznie uczęszcza do szkoły. Ochoczo uczestniczy w zajęciach lekcyjnych, zdobywa nowe wiadomości i umiejętności. Aktywnie uczestniczy w życiu klasy i szkoły. Zdobyła nagrodę w regionalnym konkursie „ Anioł na …”. Jest kulturalna, życzliwa, uśmiechnięta i chętnie pomaga słabszym. Zawsze można na nią liczyć.

Za swoje również znakomite dokonania i postawę godną naśladowania tytuł „Wspaniałej” otrzymały: Samanta Wolna, Zuzanna Chruścicka, Weronika Fornalska, Agata Jędrzejczak, Aleksandra Olszewska, Julia Chruszcz, Weronika Kowalec, Milena Wita. Tytuł „Wspaniałego” otrzymali: Kewin Ratajczak, Kamil Bąkowski, Szymon Lewandowski, Jakub Stachowiak, Sebastian Paciorkowski, Norbert Szymkowiak, Gracjan Krakowski.

Wyróżnieni w dniu 24 stycznia 2020 r. otrzymali z rąk organizatorów pani Anny Białek i pana Tomasza Peciaka dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe.

Gratulujemy zaszczytnego tytułu!

 

 

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności