Warto okazywać miłe gesty i słowa innym… WALENTYNKI w naszej szkole

Walentynki to święto, na które czeka każdy z nasz, bo wszyscy – mali czy duzi – potrzebujemy uwagi, docenienia oraz miłych słów i gestów ze strony innych osób.

Pełniąc rolę wolontariuszy staraliśmy się, aby całej społeczności szkolnej w św. Walentego było w szkole bardzo miło. Razem z paniami, Anią Białek i Magdą Biniak wykonaliśmy dla kolegów, koleżanek oraz pracowników szkoły serduszka ze „złotymi myślami” dotyczącymi miłości (w pracy pomogli nam Filip i Łukasz z kl. 5a oraz Agnieszka, Gabryś, Wojtek
i Marysia z kl. 8). Nasze serca ozdobił również symbol makatonu – Miłość. Pani Ania na korytarzu szkolnym wystawiła walentynkową skrzynkę pocztową, do której można było wrzucać kartki, aby innym sprawić radość. Kącik walentynkowy ozdobiły również piękne kartki ze Szkolnego konkursu plastycznego „Walentynkowy czar” (dziękujemy p. Ani Łoniewskiej).

W piątek, 14 lutego, Leszek Miś, Weronika Fornalska oraz Oliwka Piotrowska z p. Anią rozdali pełne pozytywnych gestów, słów i uczuć kartki. Na twarzach uczniów, nauczycieli i pań wspierających nauczycieli, ale również – p. księgowej, p. kadrowej, p. sekretarki, p. pielęgniarki i p. woźnego zagościł uśmiech. I o to nam chodziło!

Oprac.: członkowie SKW – L. Miś, O. Piotrowska i W. Fornalska
przy wsparciu A. Białek i M. Biniak

 

 

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności