Podsumowanie II Powiatowego Festiwalu Sztuki Plastycznej Dziecka

1 czerwca 2017r. na rynku miejskim w Wolsztynie odbyło się uroczyste podsumowanie II Powiatowego Festiwalu Sztuki Plastycznej Dziecka. Laureaci Festiwalu otrzymali gratulacje i nagrody z rąk Burmistrza Wolsztyna Wojciecha Lisa, kierownika Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Pana Waldemara Kalitki oraz członka komisji oceniającej festiwalowe praca Pana Czesława Błoszyka. Prace dostarczono z 15 placówek, a oceniane były w trzech kategoriach wiekowych: kat. 1 – do 10 lat włącznie, kat. 2 – szkoły podstawowe klasy IV-VI, oraz kat. 3 – gimnazjaliści. W najstarszej kategorii wiekowej uczniowie Naszej Szkoły odebrali nagrody:
główną Grand Prix – Marzena Wośkowiak
oraz wyróżnienia: Łukasz Koźlik , Michalina Miś, Karol Piosik oraz Fabian Oleś.

Prace podziwiać można na wystawie plenerowej na wolsztyńskim rynku przez cały czerwiec. W lipcu wystawa kontynuowana będzie w Przemęcie, a w sierpniu – w Siedlcu.

Laureatom gratulujemy!

opracowała; mgr Joanna Weiss

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności