REKOLEKCJE ADWENTOWE

Podobnie jak w poprzednich latach przeżyliśmy w naszej szkole rekolekcje adwentowe. Odbyły się one 13 i 14 grudnia, a poprowadzili je diakoni ostatniego roku Seminarium Ojców Oblatów z Obry. Te dwa dni wspólnie przeżyte przybliżyły nam bardzo atmosferę świąt bożonarodzeniowych, a hasło, które im towarzyszyło:
„Gdy Świętego Ducha masz, zawsze sobie radę dasz”
napełniło nas radością i optymizmem, że możemy, mimo trudności, zabiegania i świątecznych przygotowań, dobrze i  owocnie przeżyć Boże Narodzenie. Natomiast piosenka: „Góry do góry”, której nauczyliśmy się wspólnie wraz z
układem tanecznym przygotowanym przez uczniów gimnazjum sprawiła, że poczuliśmy się jedną rodziną, która razem jest w stanie góry przenosić. Cieszymy się bardzo  z tak zorganizowanych i przeżytych rekolekcji. Już teraz czekamy, aby przeżyć je w przyszłym roku.

   

oprac. mgr Alicja Chmielak

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności