Sukces naszego ucznia – Przemka

Przemysław Lisek jest uczniem kl. 7b. Bardzo lubi rysować i malować. Cały czas rozwija swoją pasję plastyczną. W kwietniu 2023 r. Przemek wziął udział w III Ogólnopolskim Konkursie Literackim pt. „I ty możesz zostać ilustratorem”, zorganizowanym przez Nauczycieli Klas dla Dzieci ze Spektrum Autyzmu w Szkole Podstawowej nr 18 im. Janusza Kusocińskiego w Kaliszu. Zadaniem konkursowym było wykonanie ilustracji do wybranego utworu literackiego. Przemek namalował ilustrację do baśni Hansa Christiana Andersena pod tytułem Mała Syrenka” za którą w kategorii uczniów kl. 7-8 szkoły podstawowej otrzymał WYRÓŻNIENIE.

Pracę Przemka można zobaczyć na stronie organizatorów – https://www.facebook.com/photo?fbid=705510558225259&set=pcb.705510981558550&locale=th_TH

Gratulujemy Ci Przemku i życzymy dalszych plastycznych sukcesów!

Oprac.: Tomasz Peciak

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności