TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ NA SZTUCZNEJ NAWIERZCHNI POZNAŃ 2016.

Dnia 04.10.2016r. uczniowie klas gimnazjalnych Zespołu Szkół Specjalnych w Wolsztynie w składzie: K.Lórych, W.Zygalski, D.Wieczorek, K.Hantsch, D.Wittchen, M.Całka, O.Nowicki reprezentowali szkołę  w Turnieju Piłki Nożnej na Sztucznej Nawierzchni Poznań 2016. Organizatorem imprezy był Zespół Szkół Specjalnych nr 101 w Poznaniu.
W zawodach brało udział 9 drużyn z Wielkopolski m.in. z Poznania, Mosiny, Szamotuł, oraz Wrześni. Nasi reprezentanci wykazali się doskonałymi umiejętnościami sportowymi i współpracą w grupie. Przez cały czas trwania rozgrywek przestrzegali zasadę fair play. Pokazali, że sport łączy w sobie: rywalizację, zabawę i współpracę.
W klasyfikacji końcowej  uplasowaliśmy się tuż za podium zajmując IV miejsce.

001 01 02
GRATULUJEMY!!!

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności