XVIII Regionalny Mityng w Dwuboju i Trójboju Siłowym Olimpiad Specjalnych Wolsztyn 2023

W czwartek 30 marca 2023r. na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Specjalnych w Wolsztynie odbył się XVIII Regionalny Mityng w Dwuboju i Trójboju Siłowym Olimpiad Specjalnych Wolsztyn 2023. Do rywalizacji przystąpiło 28 zawodników z Wielkopolski, tj. KOS Piecewo Jastrowie, KOS Sami Swoi Rydzyna, KOS Elfy Grodzisk Wielkopolski i KOS Elfy Wolsztyn. Zawodnicy klasyfikowani byli w oddzielnych bojach: wyciskanie w leżeniu, martwy ciąg i przysiad ze sztangą. W imieniu Starosty Wolsztyńskiego Pana Jacka Skrobisza zawody otworzyła Pani Joanna Karkowska z Wydziału Edukacji. Organizatorem zawodów był Klub Olimpiad Specjalnych „Elfy Wolsztyn” przy wsparciu Oddziału Regionalnego Olimpiad Specjalnych Wielkopolskie Poznań.

Opracował: mgr Przemysław Marek Kryś

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności