„25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni i Pomocni”

8 maja  2017 r. w siedzibie Komendy  Powiatowej PSP w Wolsztynie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród dla finalistów konkursu „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni i Pomocni”.

W kwietniu  jury podsumowało 127 prac nadesłanych na konkurs. Jury wyłoniło zgodnie z regulaminem  trzy pierwsze miejsca oraz wyróżniło jedną pracę w każdej z czterech grup wiekowych:

I grupa – uczniowie w wieku 6-9 lat
II grupa – uczniowie w wieku 10-13 lat
III grupa – uczniowie w wieku 14-18 lat
IV grupa – uczniowie i wychowankowie specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, w której to uczniowie Naszej szkoły zajęli:
I MIEJSCE – Michalina Miś, kl. 3 bgu
II MIEJSCE – Marzena Wośkowiak, kl. 3 bgu
III MIEJSCE – Aleksandra Strzecha, kl. 1 agu.

Zwycięzcom eliminacji powiatowych serdecznie gratulujemy. Wygrane i wyróżnione prace wezmą udział w etapie  wojewódzkim.

W uroczystości uczestniczył Starosta Wolsztyński Janusz Frąckowiak, mł. bryg. Rafał Kociemba oraz Kierownik Wydział Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Starostwa Waldemar Kalitka. Komendant Powiatowy przedstawił informację na temat działalności edukacyjnej. Omówił realizowane przez Komendę akcje prewencyjne: „Zgaś ryzyko”, „Czad i ogień. Obudź czujność”, „Kręci mnie bezpieczeństwo”. Omówił również szeroki zakres  prowadzonych działań ratowniczo-gaśniczych PSP. Na koniec uczestnicy konkursu z opiekunami zapoznali się z siedzibą i wyposażeniem Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

Bez nazwy 1 kopia Bez nazwy 2 kopia Bez nazwy 3kopia Bez nazwy 4kopia Bez nazwy 5kopia

opracowała: mgr Joanna Weiss

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności