Dzień Kobiet

8 marca to Międzynarodowy Dzień Kobiet. Dzień ten na stałe wpisał się do naszego szkolnego kalendarza uroczystości. Od samego rana w szkole panował ciepły, pogodny i wesoły nastrój. Czuć było wyjątkową atmosferę. Chłopcy obdarowywali swoje koleżanki i panie własnoręcznie przygotowanym laurkami, kwiatami, słodkościami czy po prostu miłymi życzeniami. Zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia był apel przygotowany przez społeczność naszej szkoły. Podczas humorystycznego przedstawienia mogliśmy również podziwiać utalentowanych uczniów, którzy zaprezentowali się nam podczas tańca, śpiewu czy recytacji wierszy. Uśmiechów i radości było co niemiara. Na zakończenie małe i duże kobiety z naszej szkoły otrzymały drobne prezenty.

Nie zapomnieliśmy również o mężczyznach z naszej szkoły, którzy swoje święto obchodzą 10 marca. Zaskoczenie z prezentów było duże.

Organizatorki: mgr Katarzyna Pospiech, mgr Anna Hauser, mgr Małgorzata Mielcarek, mgr Katarzyna Jąder, mgr Natalia Barska

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności