Grudniowa wizyta w Przedszkolu nr 1 w Wolsztynie

Już kolejny raz w okolicy mikołajek  uczniowie klas Szkoły Przysposabiającej do Pracy przygotowali drobne upominki dla przedszkolaków. W tym roku były to kolorowe skarpety na słodycze, które zostały uszyte pod kierunkiem  nauczycieli na zajęciach przysposabiających do pracy. Nasza wizyta w przedszkolu przyniosła przedszkolakom wiele radości ale i dla nas była niezwykle miła i ciekawa. Pięciolatki przedstawiły przygotowane przez siebie Jasełka, wspólnie pośpiewaliśmy kolędy. Ugoszczono nas też słodkim poczęstunkiem. Kolejny raz przekonaliśmy się, że warto coś zrobić dla innych, że fajnie jest podarować coś drugiej osobie. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane w ramach programu „Razem ku samodzielności”.

 

 

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności