„Jestem aktywny, jestem FIT”

Dnia 27.04.2018 r. uczniowie klas I – III Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy wzięli udział w zajęciach ruchowych pt. „Aktywni w tańcu” w ramach realizowanego programu edukacyjno – profilaktycznego „Jestem aktywny, jestem FIT”. Dnia 29 kwietnia obchodzimy „Międzynarodowy Dzień Tańca”, dlatego też uczniowie realizujący program spotkali się na sali gimnastycznej, by wspólnie potańczyć. Założeniem naszym było: być aktywnym poprzez taniec, wspólnie się bawić, radować jak i pobudzić z samego rana nasz organizm do całodniowego wysiłku. Na początku oglądnęliśmy i przypomnieliśmy sobie występy naszych grup tanecznych na konkursie tańca „O złotą nutkę”. Powspominaliśmy, wymieniliśmy swoje spostrzeżenia. Następnie wykonaliśmy kilka układów ruchowych do znanej muzyki. Nasz cel został osiągnięty, ponieważ wszyscy byli AKTYWNI. Nikt nie znalazł wymówki, by choć na chwilę przysiąść. Możemy zatem stwierdzić, że było aktywnie, wesoło i tanecznie.


Opracowała: mgr Anna Kryś

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności