Miesiąc z Norwidem

W październiku uczniowie klas z niepełnosprawnością w stopniu lekkim zostali zaproszeni do wspólnego uczczenia 200 rocznicy urodzin polskiego poety epoki romantyzmu – Cypriana Kamila Norwida – właściwie

Cyprian Ksawery Gerard Walenty Norwid – herbu Topór.

Celem tych działań było przybliżenie sylwetki polskiego poety epoki romantyzmu pod hasłem ALFABET NORWIDA

Każda klasa wylosowała jedną z liter i wspólnie wykonała plakat. Efekty pracy zespołów klasowych można było podziwiać na gazetce na korytarzu szkolnym, natomiast przez cały październik można było zapoznać się z postacią poety w „ Kąciku Norwida”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i wychowawcom, którzy zaangażowali się w projekt oraz tym , którzy podjęli się rozwiązania krzyżówki o Norwidzie.

Anna Łoniewska, Elżbieta Hruświcka

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności