Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego „Barwy jesieni”

W październiku ogłoszony został w naszej szkole konkurs plastyczny pt. „Barwy jesieni”. Prace można było oddawać do 25 października. Jak się okazuje jesień może być piękna i naprawdę kolorowa, co widać w waszych dziełach – wszystkie nagrodzone prace mają swoją ekspozycję na gazetce przy gabinecie Tomatissa (s.24).

Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 21 listopada 2018r., po koncercie filharmonii. Komisja konkursowa przyznała cztery równorzędne nagrody i tyle samo wyróżnień w czterech kategoriach wiekowych:

– w kategorii uczniów szkoły podstawowej klasy 1-3:
nagrodę otrzymał: Sebastian Stankowiak
wyróżnienie otrzymała: Samanta Wolna

– w kategorii uczniów szkoły podstawowej klasy 4-8:
nagrodę otrzymał: Patryk Błochowiak
wyróżnienie otrzymał: Dawid Wita

– w kategorii uczniów gimnazjum:
nagrodę otrzymała: Kamila Anna Woźna
wyróżnienie otrzymała: Michalina Miś

– w kategorii uczniów szkoły przysposabiającej do pracy:
nagrodę otrzymała: Iwona Przybyła
wyróżnienie otrzymał: Adrian Kubaczyk

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

opracowała mgr J. Weiss – Zjawin

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności