SMACZNIE I PROSTO

Uczniowie klasy 2/3 b szkoły przysposabiającej do pracy realizowali program edukacyjno-profilaktyczny „Smacznie i prosto” w terminie od 29 września 2026 roku do 29 maja 2026 roku.

Podczas realizowania programu uczniowie wyszukiwali informacje w Internecie dotyczące zasad zdrowego odżywiania. Wspólnie odczytywali informacje, sporządzali notatki, zapisywali przepisy. Porównywali swoją dotychczasową wiedzę z nowo poznanymi faktami. Wyszukiwali przepisów na wykonanie prostych potraw, sprawdzali dostępność produktów. Uczniowie doskonalili również prawidłową i bezpieczną obsługę drobnego sprzętu gospodarstwa domowego. Doskonalili odmierzanie proporcji składników, ważenia produktów, stosowania się do kolejności wykonywania potraw.

Doskonalili umiejętności związane z przestrzeganiem zasad higieny podczas pracy, właściwą obróbką produktów spożywczych oraz estetycznym przygotowaniem i podawaniem posiłków.

Uczniowie ćwiczyli samodzielne pieczenie, smażenie, gotowanie potraw.

Zajęcia sprzyjały rozwijaniu samodzielności, odpowiedzialności oraz kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych.

Opracowała: Małgorzata Banaczyk