UROCZYSTE WRĘCZENIE STYPENDIÓW STAROSTY WOLSZTYŃSKIEGO

W dniu 21 lutego 2017 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Starosty Wolsztyńskiego za bardzo dobre wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia sportowe.

Pan Piotr Krajewski, Wicestarosta Wolsztyński, uhonorował wyróżnieniami sześcioro uczniów.

005

Bardzo dobre wyniki w nauce uzyskali:

  1. Oliwia Piotrowska – uzyskała średnią ocen 5,09 oraz wzorową ocenę zachowania. Oliwia to bardzo uśmiechnięta i uczynna dziewczynka, zawsze chętna do pracy. Pomaga słabszym. Wszystko co robi jest bezinteresowne.
  2. Bartosz Głuszak – uzyskał średnią ocen 5,82 oraz wzorową ocenę zachowania. Bartosz to bardzo uczynny i kontaktowy chłopiec, wykazujący się niebywałą aktywnością podczas zajęć. Pełniąc funkcję zastępcy przewodniczącego klasy 4 bierze odpowiedzialność za kolegów i koleżanki. Jest obowiązkowy, a wykonywane przez niego zadania są przygotowane z wielką starannością.
  3. Natalia Adamczak – uzyskała średnią ocen 5,27 oraz wzorową ocenę zachowania. Uczennica bardzo obowiązkowa i pomocna. Jest członkiem Szkolnego Koła Wolontariatu. Aktywnie bierze udział w akademiach i konkursach szkolnych, osiągając przy tym sukcesy, np. II miejsce w Szkolnym konkursie plastyczno – literackim „Rycerzem być – wygląd to nie wszystko!” oraz udział w akademii z okazji 98-ej rocznicy Powstania Wielkopolskiego.
  4. Katarzyna Nowicka – uzyskała średnią ocen 5,30 oraz wzorową ocenę zachowania. Zawsze punktualna i zdyscyplinowana, o wysokiej kulturze osobistej, odpowiedzialna za powierzone obowiązki, jest przykładem wzorowego traktowania obowiązków szkolnych.

Szczególne osiągnięcia sportowe uzyskali:

  1. Tomasz Janus – zajął III miejsce na dystansie 25 metrów stylem dowolnym podczas XX Regionalnego Mityngu Pływackiego Olimpiad Specjalnych Szamotuły 2016. Tomek jest miłym, sympatycznym i zawsze uśmiechniętym uczniem. Stosuje zwroty grzecznościowe, jest uprzejmy wobec rówieśników i dorosłych. Chętnie pomaga innym. Jest wysportowany i z powodzeniem reprezentuje szkołę w różnych zawodach sportowych.
  2. Magdalena Gabriela Abramczuk – zajęła II miejsce na dystansie 100 metrów stylem dowolnym podczas XX Regionalnego Mityngu Pływackiego Olimpiad Specjalnych Szamotuły 2016. Zawsze aktywna i zaangażowana w rozwijanie własnej sprawności fizycznej, wytrwała i ambitna w dążeniu do wyznaczonego celu.

Wszystkim laureatom, jak również ich rodzicom i nauczycielom, serdecznie gratulujemy! Życzymy wytrwałości w dalszej pracy i trzymamy kciuki za kolejne, tak wysokie osiągnięcia.

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności