Wycieczka do zakładu NorDan w Powodowie

4 listopada 2019 r. uczniowie Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy mieli okazję zwiedzić  zakład pracy NorDan w Powodowie. W ramach realizacji programu „Razem ku samodzielności” uczniowie klas: 1 apdp, 1 bpdp, 1 cpdp, 2 apdp i 3 apdp wraz z wychowawcami poznali zasady BHP obowiązujące na terenie zakładu, a także poszczególnych stanowiskach pracy. Od podszewki zapoznani zostali z procesem wykonywania okien drewnianych. Uczniowie mieli okazję obserwować m.in. proces malowania proszkowego, obróbki drewna i aluminium, składania i klejenia ram okiennych oraz obserwować pracę na poszczególnych stanowiskach. Czas upłynął szybko i w bardzo miłym towarzystwie Pana Krzysztofa, który udzielał odpowiedzi na wszystkie pojawiające się w trakcie wycieczki pytania. Dziękujemy.

Opracowała: mgr J. Weiss-Zjawin

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności