XV Regionalny Mityng w Dwuboju i Trójboju Siłowym Olimpiad Specjalnych Wolsztyn 2017.

W dniu 30.03.2017 r. w Zespole Szkół Specjalnych w Wolsztynie odbył się XV Regionalny Mityng w Dwuboju i Trójboju Siłowym Olimpiad Specjalnych Wolsztyn 2017. Impreza, jak co roku, miała na celu popularyzację dyscypliny dwuboju i trójboju siłowego wśród osób z niepełnosprawnością intelektualną, podsumowanie efektów szkoleniowych uzyskanych w trakcie całorocznych treningów i zajęć oraz rozpowszechnianie idei Olimpiad Specjalnych w powiecie wolsztyńskim. Zawody rozpoczęły się uroczystym otwarciem i życzliwym powitaniem przez panią Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Wolsztynie Hannę Strugała-Rozynek.

Organizatorami byli: Klub Olimpiad Specjalnych „Elfy” działający przy Zespole Szkół Specjalnych w Wolsztynie oraz Oddział Regionalny Olimpiad Specjalnych Polska Wielkopolskie Poznań.

W zawodach uczestniczyło 25 zawodników z następujących sekcji:

  • KOS „ Sami Swoi ” Rydzyna,
  • KOS „ Piecewo „ Jastrowie,
  • KOS „ Elfy „ Grodzisk Wielkopolski,
  • KOS „ Elfy ” Wolsztyn.

IMG_8346_resized IMG_8315_resized IMG_8365_resized

IMG_8392_resized

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności