XVII Wojewódzkie Spotkania Grup Kolędniczych

12 stycznia 2016 r. odbyły się XVII Wojewódzkie Spotkania Grup Kolędniczych zorganizowane przez Zespół szkół Specjalnych w Wolsztynie przy wsparciu Starostwa Powiatowego i Wolsztyńskiego Domu Kultury. Licznie przybyłych gości powitała Pani dyrektor Hanna Ewa Strugała- Rozynek, a oficjalnego otwarcia dokonał Starosta Wolsztyński Janusz Frąckowiak. Nie zabrakło również księdza kanonika Sławomira Majchrzaka, który mimo, iż impreza nie miała charakteru konkursowego dodał otuchy wszystkim artystom. Udanych występów życzył również Burmistrz Wolsztyna Wojciech Lis.
IMG_8545
Z zaproszenia do udziału w XVII Wojewódzkich Spotkaniach Grup Kolędniczych skorzystały placówki kształcenia specjalnego z Poznania, Stęszewa, Zbąszynia, Leszna, Nowej Soli, Konina, Górzna , Mosiny Rydzyny i Wolsztyna.
IMG_8550
Zespoły zaprezentowały bardzo urozmaicone i wzruszające Jasełka , dzięki którym wszyscy mogli jeszcze poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia. Wszyscy na zakończenie otrzymali upominki i dyplomy.
IMG_8678

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności