Dzień Dziecka

4 czerwca 2024 r. uczniowie Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy w Wolsztynie aktywnie świętowali Dzień Dziecka! Wspólnie spędziliśmy czas na integracji, grach i zabawach na świeżym powietrzu w Parku Miejskim w Wolsztynie. Po przyjściu na miejsce zabawę rozpoczęto od wspólnej sesji zdjęciowej, na której pojawił się gość specjalny! Rozpoznajecie kto to taki? Tak! To świerszcz Filip z bajki „Pszczółka Maja”. Przyznajcie sami, że jest naprawdę fotogeniczny 😊. Następnie uczniowie wzięli udział w rywalizacjach sportowych. Klasy miały okazję spróbować swoich sił w przeciąganiu liny, rzucaniu ringiem do celu i wielu innych zadaniach. Rozegrano również mecz piłki plażowej. Po takim wysiłku przyszedł czas na odpoczynek, który umiliły nam pyszne lody!

Wycieczka odbyła się m.in. w ramach programu edukacyjno- profilaktycznego „Aktywni w czasie wolnym”.

Organizatorzy: nauczyciele SSPDP

Napisano w Aktualności

Opcje dostępności